Tnt Kargo

sef0

TNT Kargo uluslararası faaliyet gösteren ve yurt içinde de önemli bir müşteri kitlesine sahip olan bir kargo firmasıdır. Büyüyen yapısı, geniş araç filosu, kurumsal yapısı, güler yüzlü çalışanları ve teknolojik çözümleri ile ülkemizde en çok tercih edilen firmar arasında yer almaktadır. Teknolojik alt yapısına çok önem veren bir firmadır. Bu alanda tüm yenilikleri izlemekte ve uygulamaktadır. Online kargo takip sistemini kurmuş ve aktif bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. TNT Kargo’yu tercih eden müşteriler bu siteyi kullanabilir ve kargosuna ait tüm hareketleri bire bir görebilir. Hareketler anlık olarak siteye yansıtılmaktadır. Tahmini teslimat günü ve saati yine site üzerinde sunulmaktadır. Bu bilgilere ulaşabilmek için gönderi numarasını biliyor olmanız gerekmektedir.

Zamanında Teslimat

TNT Kargo’nun en çok önem verdiği konu zamanında teslimat olmuştur. Müşterilerine ve kargolarına değer vermekte ve onlara vermiş olduğu güvenceleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bunu sağlamak adına modern ve son model araçlarla filosunu her geçen zaman güncellemekte ve yenilemektedir.

Kargo Fiyat Hesaplama

TNT Kargo’nun fiyat politikası bellidir. Her zaman avantajlı ücretler sunulmaktadır. Kargonun çıkış adresi ve varış adresi arasındaki mesafe fiyatı belirleyen temel kriterlerden biridir. Bir diğer kriter ise kargonun ağırlığı ve boyutudur. Fiyat hesaplaması yapılırken asıl önemli etken bu olacaktır. Sorunsuz, hızlı ve yüksek kalitede bir kargo hizmeti için TNT Kargo doğru seçim olacaktır.Tarife bılgısı ıcın Tıklayınız

sef0
kopek egitimi satilik rottweiler kopek egitmeni kopek pansiyonu kopek egitimi kopek egitimi