Aktif ileti Kargo Takip

sef0

Türkiye’nin en önemli kargo şirketlerinden birisi olan Aktif İleti Kargo Takip büyümeye ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Hızlı, kaliteli, sorunsuz ve uygun fiyatlarla kargo hizmeti vermektedir. Online web sitesi üzerinden de 7/24 kargo takibi yapılabilmektedir. Gönderinizin ya da size gelen gönderinin durumunu her an takip etme şansınız bulunmaktadır. Aktif İleti Kargo Takip hizmetlerinde her zaman kalite bulunmaktadır. Modern araçlar ve güler yüzlü personelleri ile kargolarınız taşınmaktadır. Şehir içinde ve şehirlerarasında kargo hizmeti vermektedir.

Hızlı Kargo Hizmeti

Aktif İleti Kargo Takip’in en temel hedefi hızlı teslimat olmaktadır. Teslim aldığı koli veya paketleri güvenli bir şekilde ve hiçbir şekilde zarar vermeden alıcısına teslim etmek en temel amacı olmaktadır. Bu hizmeti sağlamak adına kurumsal yapısı, araç filosu ve personel niteliğini tam olarak tamamlamıştır. Yapılan yatırımlar sonucu geniş bir müşteri portföyü elde edilmiş ve hizmet kalitesi her geçen gün daha da artmıştır. Hızlı teslimat herkes yapabilir. Önemli olan koli veya paketlere bir zarar gelmemiş olmasıdır. Aktif İleti Kargo Takip her türlü olumsuz durumu düşünerek titiz bir çalışma yapmaktadır.

Aktif İleti Kargo Takip Fiyatları

Aktif İleti Kargo Takip, kargo fiyatları olarak da çok iyidir. Her zaman en uygun fiyatları sunmanın çabasını gösterir. Fiyatları etkileyen birçok etken vardır. Kargonun nereden çıktığı ve nereye gittiği çok önemlidir. Mesafe birinci etkendir. İkinci etken ise kargonun boyut ve ağırlığının ne kadar olduğudur.Tarife bılgısı ıcın Tıklayınız

sef0